Fifa 14 Türkçe Yama, Türkçe Dil Paketi [SORUNSUZ]

Tabuhan Salı, Ocak 14, 2014 18 yorum
Bir efsane olan FİFA serisinin son sürümü olan Fifa 2014 ile karşınızdayız. Daha rahat ve keyifli bir oyun için Türkçe dil desteği ekleyeceğimiz futbol oyunumuzda kurulum ile ilgili de bilgiler verelim.

Fifa 14 Türkçe yama

Yazının sonunda paylaştığım indirme linki ile Türkçe yamayı nasıl kuracağınızı anlatalım; "Locale.big" adlı dosyayı alıyoruz ve hemen sıcağı sıcağına "EASports/FIFA14/Game/data/loc" klasörüne atıveriyoruz :) Sonrasında karşımıza bir soru çıkacak. O soruya da YES yanıtını verip kurulumu tamamlıyoruz. Hepsi bu kadar!

Şimdi bir de Fifa 2014 oyun videosunu da seyredelim:Sırada Fifa 14 Türkçe yama indirme linki paylaşmak var:


FIFA 2014 Türkçe Yama (21 MB)

Build Instant Backlink Biometrics Gov PR Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Ahmet Altan

Tabuhan Ateş Özçelik

Yazar

2008 yılında başladığım blogculuk hayatımda dur durak bilmeden devam edebilmenin verdiği haz ve tecrübe ile sizler için değerli paylaşımlar yapmaya devam ediyorum. Sizde bloguma katkı sağlarsanız eminim ki paylaşımların kalitesi çok daha fazla artacaktır :)

18 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. birader yazının sonunda link var ordan indiricen

   Sil
 2. Efsane ol daki gazeteyi de çeviriyor mu ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende çevirdi kardeş ;)

   Sil
 3. Tesekkurler ADMIN

  YanıtlaSil
 4. FIFA 2014 Dünya Kupası spor alanında en çok beklenen olaylardan biridir. Aynı zamanda dünyanın en büyük tek olay spor yarışması.

  YanıtlaSil
 5. Fifa 14 türkçe yamayı burada buldum. Sadece bu değil, onlar ünvanını beş kez kazandı ve kurulduğu günden bu yana her turnuva için nitelikli olması tek takım var.

  YanıtlaSil
 6. Oyun hakkında bilgi: Gelecek iki dünya bardak Rusya (2018) ve Katar (2022) 'de yapılacaktır.

  YanıtlaSil
 7. Genelinde beş farklı kıtada ve konfederasyonlar gelen 32 takım, en imrenilen futbol yarışması başlığı ne için Brezilya'da dışarı savaş olacaktır.

  YanıtlaSil
 8. Fifa 14 Hakkında23 Şubat 2015 17:44

  32 takım listesi CEZAYİR, Kamerun, Avustralya, İran, Ekvador, Yunanistan, Güney Kore, Honduras, İsviçre, Gana, Kosta Rika, ABD, Bosna-Hersek, Fildişi Sahili, Meksika, Japonya, Nijerya, Şili, Rusya ise , Fransa, Portekiz, Hollanda, Hırvatistan, İngiltere, Belçika, Uruguay, Kolombiya, İtalya, Arjantin, Almanya, İspanya ve Brezilya. armadillo Fuleco oyunun resmi maskotu.

  YanıtlaSil
 9. Final rekabet fazı 32 takım arasında düzenledi. final müsabakaları aşamasında oyunları ev sahibi ülke içinde çeşitli mekanlarda düzenlenmektedir.

  YanıtlaSil
 10. Fifa 14 Müzikleri23 Şubat 2015 17:45

  Her FIFA Dünya Kupası resmi şarkısı olmadan eksik. Bize Ricky Martin adlı "Hayat Kupası" ve Shakira ayak-vurma "Waka Waka" de dahil olmak üzere yılda birkaç hit vermiştir.

  YanıtlaSil
 11. Teşekkürler kardeş, fifa 14 için iyi bir yama bu!

  YanıtlaSil
 12. Fifa 14 indirip de Türkçe yamasını yüklememek olmaz :)

  YanıtlaSil
 13. Fifa 2014 oyununu daha eğlenceli bir hale getirmek için harika bir yama!

  YanıtlaSil
 14. Fifa 14 güzel bir oyun bence.

  YanıtlaSil